Dárkové poukazy

Kurzy pro dospělé

O kurzech

Výuka rozdělena na podzimní a jarní semestr

Zimní semestr začíná koncem září a končí začátkem února, jarní semestr obvykle navazuje koncem února a končí v červnu.

Počet 90 minutových lekcí za semestr je 16.

Přihlásit a přidat se do kurzu jazyků můžete i během semestru.

Cena kurzu je uvedena u každého konkrétního kurzu .

Můžete se také kdykoli /po předchozí dohodě/ přijít během roku do hodin podívat.

Výuka kurzů pro veřejnost probíhá v našich prostorách centrály jazykové školy na Praze 4 nebo v pronajatých učebnách na základní škole na Praze 9 a na Praze 2.

Malé skupiny studentů

Naše jazykové kurzy pro veřejnost jsou vyhledávané právě díky malému počtu studentů ve skupině.

Počet 3-5, výjimečně 6 studentů ve skupině je ideální.

Jste neustále zapojeni do výuky, do rozhovoru, ale současně sledujete ostatní a přitom máte i čas se nad vším v klidu zamyslet. Každý účastník je tak neustále vtahován do výuky, komunikuje a přitom má možnost se kdykoli zeptat, upřesnit, v klidu se nad vším zamyslet.

Posun v jazyce je tak rychlejší a výuka probíhá v uvolněné a kamarádské atmosféře malé skupiny.

Zařazení do kurzu vstupním testem nebo osobní konzultací

Naše kurzy vás připraví k mezinárodním zkouškám. Jsme partnerskou školou instituce British Council, která zajišťuje mezinárodní zkoušky z anglického jazyka pro Českou republiku. Připravujeme také ke zkouškám z ostatních jazyků.

Osobní přístup ke klientům

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi.

Jsme proto rádi, když se na nás klienti obracejí s dotazy, požadavky či přáními ohledně výuky, a to nejen na začátku semestru, ale kdykoli během roku. Rádi s vámi osobně, telefonicky či e-mailem probereme vše, co potřebujete , poradíme a navrhneme řešení výuky jazyka k vaší spokojenosti.

Den otevřených dveří

Vždy v září a v únoru probíhá Den otevřených dveří, kde je možné setkat se s našimi lektory, otestovat své znalosti a nechat si vhodný kurz doporučit.

Můžete zde také nejlépe konzultovat vaše představy ohledně studia jazyků, probrat osobně pro vás nejlepší řešení jazykového vzdělávání.

Učební materiály a naši lektoři

Pro výuku jazyků používáme moderní učebnice. Jejich přesný název najdete u každého konkrétního kurzu. Lektoři samozřejmě využívají mnoho dalších materiálů jazykové školy.

Výukou vás provází náš stálý tým lektorů. Také pro ně je velmi příjemné učit malé skupiny studentů, kde se každému mohou věnovat a vytvářet tak klidné a motivující prostředí v jazykových kurzech.

Jsme partnerskou školou organizace British Council

Připravujeme na zkoušky především v angličtině, naši studenti absolvují mezinárodní zkoušky z angličtiny u této organizace.

Připravujeme i na zkoušky z ostatních jazyků, např. zkoušky z německého jazyka pak probíhají u organizace Goethe Institut, apod.

Vytvořte si vlastní kurz

U nás máte také možnost přijít se svým kamarádem, kamarády, kolegy či přáteli a nechat si vytvořit vlastní kurz na míru.

Určíte si den, čas, četnost výuky, obsah , délku a cíl vašeho jazykového vzdělávání. Takový kurz vám přinese nejen radost z učení a z pokroku ve znalosti jazyka, ale také společně strávený čas s vašimi známými.

Máte pak společná témata k hovoru a motivaci k další výuce, protože se znáte a můžete se navzájem společně podporovat. Rádi s vámi vaše představy a požadavky probereme a sestavíme váš vlastní osobní kurz na míru.

Ohodnoťte nás

Váš názor nás zajímá, proto pro získání zpětné vazby o kvalitě našich služeb používáme Dotazníky spokojenosti.

Právě díky vašim podnětům a společné komunikaci probíhá výuka v přátelské atmosféře k oboustranné spokojenosti