Dárkové poukazy

O nás

Libere = svobodně, volně a bez překážky

3 důvody proč k nám

  • 3-5
    STUDENTŮ VE SKUPINĚ
  • RYCHLÝ POKROK V JAZYCE
  • VÝBORNÝ POMĚR CENA VÝKON

U nás nebudete do počtu!

Jsme škola s mnohaletou tradicí v pořádání kurzů pro dospělé, děti a mládež.

Výuka: skupinová, individuální a firemní výuka.

Jsme partnerskou školou organizace British Council, kde naši dospělí i dětští studenti skládají každoročně mezinárodní cambridgeské zkoušky.

Prioritou JŠ Libere je co nejefektivněji naučit naše klienty cizí jazyk. Praxe ukázala, že tohoto cíle lze nejlépe dosáhnout v malé skupině 3-5 studentů.

Kurzy pak probíhají v uvolněné a přátelské atmosféře, kde je osobní přístup lektorů samozřejmostí. Ke slovu se dostane každý a posun v aktivní znalosti jazyka je brzy velmi znatelný, což studenti velice oceňují.

V září a v únoru pořádáme Den otevřených dveří, kde jsou naši lektoři připraveni poradit se zařazením do kurzu.

Ceny kurzů jsou v poměru k malému počtu studentů ve skupině velmi výhodné. Za 90 minut téměř individuální výuky zaplatí klient 270,-Kč.

Celková cena za pololetí je tedy 4380,-Kč za 16 devadesátiminutových lekcí.

V rámci výuky dospělých nabízíme slevy pro seniory.

Pro klienty, kteří se chtějí učit pouze sami s lektorem, pořádáme individuální kurzy. Často se na nás také obracejí skupinky přátel či známých a chtějí se učit společně ve svém vlastním kurzu. Jsme flexibilní a každému rádi vyhovíme.

Spokojenost našich studentů, kteří se k nám pravidelně vracejí, je hlavním motivem všech pracovníků jazykové školy LIBERE.

Fotogalerie

Reference

Kurzy pro dospělé

Lekce angličtiny v této jazykové škole jsou pro mě konečně smysluplné. Hodina je zábavná a slečna lektorka ví, ,jak vše vysvětlit. Ve skupině jsme pouze 3,což je pro mne velmi důležité. JŠ Libere jsem doporučila i svému příteli.
uk

Eva Koníčková Angličtina

Na jazykové škole Libere oceňuji malé skupiny - maximální počet studentů je 5. Lektoři jsou velmi přátelští a kromě učebnice nosí i jiné materiály ke studiu.
de

Lucie Sedláková Němčina

Výuka se koná v příjemném prostředí, kurz francouzštiny byl otevřen, i když jsme se do něho přihlásily pouze dvě. Ale to hlavní je kvalitní lektorka. Její příprava na hodiny i vstřícný přístup a ochota přizpůsobit výuku našim potřebám patří totiž k nadstandardním.
fra

Magdalena Vlková Francouzština

Do jazykové školy Libere chodím již třetím rokem na němčinu a jsem velmi spokojena. Vždy mi vyšli vstříc a za výbornou cenu nabízejí perfektní kvalitu výuky. Učebny jsou velmi příjemně a dobře vybavené.
de

Hanka K. Němčina

Jazykovou školu Libere navštěvuji již několik let. Vyhovuje mi nejen výuka v malých skupinách a příjemné prostředí učeben, ale hlavně profesionální přístup lektorky, vždy perfektně připravené na výuku.
de

Pavla Belloňová Němčina

Vřele všem doporučuji kurzy anglického jazyka v této jazykové škole. Sama je navštěvuji již druhým rokem a jsem maximálně spokojená s indiv. přístupem lektora i s posunem mé komunikační úrovně na vyšší stupěň.
uk

Lucie Fryčová Angličtina

Angličtina se mi líbí především z důvodu kvalitní lektorky p. Horáčkové, která má vždy perfektně rozvrženou výuku a díky které mě angličtina začala bavit.
uk

Simona Zemánková Angličtina

V jazykové škole Libere jsem se zúčastnila kurzu italštiny pro začátečníky. Byla jsem velmi nadšená přístupem paní učitelky a vůbec celého vedení školy, když jsem potřebovala docházet v jiný čas, než bylo v plánu. Maximální vstřícnost a ochota. Výukové hodiny perfektně vedené, určitě doporučuji!
it

Gabriela Pipková Italština

Kurzy pro děti

Syn navštěvuje kurzy již třetím rokem, je velmi spokojený, hravé učení , opakování a rozšiřování slovní zásoby, hodně konverzace a poslechů. Kvalitní lektoři za dobrou cenu. Oceňuji skvělou komunikaci a vstřícný přístup. Vřele doporučuji.
uk

Petra Rubešová, matka Angličtina

Vynikající volba pro přípravu na přijímací zkoušky na víceletá gymnázia. Škola nabízí individuální přístup z hlediska zaměření výuky, času i místa konání. Lektorka byla velmi vstřícná, vždy jsme se domluvili podle potřeb obou stran. Mohu jen doporučit.
de

Jitka Skřivanová, matka Němčina

Tento kurz jsem zvolil díky nízkému počtu studentů, ale hned po první lekci předčil moje očekávání – v přátelské atmosféře se rychle zlepšuji, a to také díky zábavnému probírání nových informací. Lektorka je vždy milá, vstřícná a dokáže nás skvěle motivovat k lepším
fra

Eliška Gemrotová, studentka, 15 let Francouzština

S kurzem jsem spokojený, líbí se mi přístup lektorky a její připravenost na výuku. Po dobu dvou let, co navštěvuji tento kurz, jsem udělal velký pokrok v angličtině, což by se mi při normální školní výuce nepovedlo. Určitě bych tento kurz všem doporučil.
uk

František S.,student, 13 let Angličtina

Líbí se mi přístup lektorky, průběžné procvičování, práce v hodině.
uk

Michael Souček, student, 14 let Angličtina

Tuto jazykovou školu velmi doporučuji. Angličtinu nebo jiný jazyk se naučíte nebo se v něm hodně zlepšíte. A navíc vše probíráme zábavnou formou, nemusíte se stresovat, když nebudete někdy vědět odpověď, lektor nebo spolužák vám pomůže. Tak se nebojte a přijďte si to vyzkoušet.
uk

Jakub Šviga, student, 15 let Angličtina

Již dva roky navštěvuji individuální kurz šj. Jsem velmi spokojený, lektorka je vždy dokonale připravená, lekce má přehledné a zajímavé. Naučil jsem se moc a vyjasnil si, co jsem potřeboval. Budu moc rád pokračovat příští rok, tato výuka mi vyhovuje a baví mě.
esp

Petr Karlík, student 15 let Španělština

Jazyková škola LIBERE s.r.o. Praha 4 - Lhotka, K Novému dvoru 229/16, PSČ: 142 00

Zápis do OR: 30.7. 2012, spisová značka: C-197527 vedená u Městského soudu v Praze

IČ: 24255424