Dárkové poukazy

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA A DOUČOVÁNÍ

Základní informace

Kdekoli v Praze nebo u nás v jazykové škole

Vyučujeme po celé Praze, případně dojíždíme do blízkého okolí Prahy. Vyučujeme u vás doma, ve firmě, u nás v jazykové škole nebo na jiném vámi zvoleném místě.

Organizace výuky

Sami rozhodněte o obsahu lekcí, tempo můžete přizpůsobit svým časovým možnostem a zaneprázdnění. Individuální výuku můžete mít jednou týdně, ale také mnohem častěji. Záleží na Vás.

Po konzultaci s vámi navrhneme časové a obsahové možnosti výuky podle vašich požadavků a potřeb.

Před zahájením výuky či doučování doporučujeme absolvovat vstupní test, buď on-line /najdete na našich stránkách pod jednotlivými jazyky/ nebo e- mailem nebo lze test vyplnit a domluvit se přímo u nás v jazykové škole.

Na základě rozhovoru s klientem stanovíme cíle výuky a sestavíme studijní plán.

Vybereme vhodné materiály pro výuku.

Vyučuje kvalifikovaný tým lektorů.

Měření pokroku

Hodnocení pokroku studenta provádí lektor pravidelně po dohodě s klientem na základě probraného učiva. Následně vše také s klientem vyhodnotí a domluví se na dalším postupu ve výuce.

Ohodnoťte nás

Váš názor nás zajímá, proto pro získání zpětné vazby o kvalitě našich služeb používáme Dotazníky spokojenosti. Právě díky vašim podnětům a společné komunikaci probíhá výuka v přátelské atmosféře k oboustranné spokojenosti.

Mezinárodní zkoušky

Připraví me vás k mezinárodním zkouškám. Jsme partnerskou školou instituce British Council, která zajišťuje mezinárodní zkoušky z anglického jazyka pro Českou republiku.

Připravujeme také k mezinárodním zkouškám z ostatních jazyků.

Certifikáty

Účastníkům našich kurzů poskytujeme po dosažení jednotlivých úrovní jazyka pro zaměstnavatele certifikát o dosažené pokročilosti posluchače.

Vyučujeme

  • Angličtina
  • Němčina
  • Francouzština
  • Španělština
  • Italština
  • Čeština pro cizince
  • Ruština
  • Norština

Reference

Byli jsme spokojeni s výukou, udělali jsme velmi brzy znatelný pokrok, děkujeme.
Individuální výuka

Věra Z. Individuální výuka

Do JŠ Libere jsem začala chodit před dvěma lety, a protože jsem se rychle potřebovala zdokonalit v němčině, zvolila jsem individuální kurz. Lekce mě bavily, udělala jsem pokrok a jsem spokojená. Chválím atmosféru ve škole, všichni jsou velmi příjemní a vstřícní. Letos jsem měla neplánovaně také několik on-line lekcí, ale bylo to super, příjemná změna. Plánuji přihlásit se na individuální italštinu a bude to zase do Libere.
Individuální výuka

Alena Individuální výuka

Navštěvoval jsem v této jazykové škole intenzivní individuální kurz němčiny . Ačkoli jsem neměl moc času na domácí přípravu, díky milé paní lektorce jsem se během krátké doby velmi rychle rozmluvil a udělal velký pokrok.
Individuální výuka

Jiří H. Individuální výuka

V této škole navštěvuji individuální výuku anglického jazyka. Jsem naprosto spokojená jak s výukou, tak s přípravou lektorky Renaty na moji hodinu. Pokud hledáte jazykovou školu, tak vám mohu vřele doporučit tuto.
Individuální výuka

Marcela B. Individuální výuka

JŠ Libere navštěvuji již 2 roky. Výuka byla vždy perfektní, přístup lektorů velmi vstřícný. Díky rychlému přechodu na on-line výuku jsem ani v této době nemusela přerušit kurz a výuka touto formou mě baví. Učím se individuálně, takže u tohoto způsobu učení možná zůstanu i příští rok, protože ušetřím čas a nemusím nikam docházet. Oceňuji profesionalitu, s jakou se v jazykové škole setkávám a všem děkuji.
Individuální výuka

Monika Individuální výuka

Jazykovou školu Libere jsem si vybrala na internetu a jsem moc spokojená. Paní lektorku si nemohu vynachválit, vždy je připravena . Na každou další hodinu se těším a poprvé v životě to vypadá, že se díky ní opravdu naučím anglicky!
Individuální výuka

K.K Individuální výuka

Navštěvuji v JŠ Libere individuální kurz již několikátým rokem .Líbí se mi nejen výuka, ale i přístup ke klientovi a ochota maximálně mi vyjít vstříc vstříc. Chystám se přihlásit ještě na druhý jazyk a určitě v této škole zůstanu.
Individuální výuka

Lenka C. Individuální výuka

Ceník

1 klient90 minutod 620 Kč
2 klienti90 minutod 720 Kč (od 360 Kč za osobu)
3 klienti90 minutod 870 Kč (od 290 Kč za osobu)

Cena kurzu závisí na konkrétním jazyce, čase kurzu, délce lekce – lze si objednat lekce v délce 45 minut, 60 minut, 90 minut, 120 minut

Cena je vždy stanovena na základě individuální nabídky.

Rušení hodin

Při individuální a firemní výuce je třeba smluvenou hodinu zrušit nejpozději 24 hodin před začátkem výuky, jinak bude lekce účtována. Za předem odvolané hodiny lze domluvit náhradní termíny.