Dárkové poukazy

Základní informace

Organizace výuky

Po konzultaci s vámi navrhneme časové a obsahové možnosti firemní výuky podle vašich požadavků a potřeb.

Před zahájením výuky doporučujeme absolvovat vstupní test, buď on-line /najdete na našich stránkách pod jednotlivými jazyky/ nebo zašleme vstupní test e- mailem nebo domluvíme jinou formu testování dle dohody.

Na základě rozhovoru s klientem stanovíme cíle výuky a sestavíme studijní plán.

Vybereme vhodné materiály pro výuku a naplánujeme počet hodin podle požadavků a potřeb klienta. Výuka je zajištěna v souladu se standardy Společného evropského referenčního rámce výuky jazyků.

Vyučuje kvalifikovaný tým lektorů.

Jednotlivci a skupiny

Vyučujeme jednotlivce i skupiny. Začít můžete kdykoli během roku. Výuka probíhá u vás ve firmě, můžeme nabídnout prostory u nás jazykové škole nebo jinde podle dohody s vámi.

Měření pokroku

Hodnocení pokroku studenta provádí lektor pravidelně po dohodě s klientem na základě probraného učiva. Následně vše také s klientem vyhodnotí a domluví se na dalším postupu ve výuce.

Ohodnoťte nás

Váš názor nás zajímá, proto pro získání zpětné vazby o kvalitě našich služeb používáme Dotazníky spokojenosti firemní výuky. Právě díky vašim podnětům a společné komunikaci probíhá výuka v přátelské atmosféře k oboustranné spokojenosti.

Mezinárodní zkoušky

Naše kurzy vás připraví k mezinárodním zkouškám. Jsme partnerskou školou instituce British Council, která zajišťuje mezinárodní zkoušky z anglického jazyka pro Českou republiku. Připravujeme také ke zkouškám z ostatních jazyků.

Certifikáty

Účastníkům našich kurzů poskytujeme po dosažení jednotlivých úrovní jazyka pro zaměstnavatele certifikát o dosažené pokročilosti posluchače.

Vyučujeme

  • Angličtina
  • Němčina
  • Francouzština
  • Španělština
  • Italština
  • Čeština pro cizince
  • Ruština
  • Norština

Reference

Díky kurzům pořádaných JŠ Libere vidím u našich zaměstnanců zlepšení v gramatice, komunikačních dovednostech a slovní zásobě. Velkým přínosem je pro nás také docházení p. lektorky přímo do masozávodu. Kurzy probíhají v příjemné atmosféře, p. lektorka je velmi přátelská, vždy ochotná poradit s německými formulacemi, které jsou důležité pro každodenní komunikaci s německými kolegy.
Firemní výuka

Adéla Ch., Kaufland v.o.s. ČR Firemní výuka

Kurzy této jazykové školy u nás probíhají již několik let. Přístup lektorů je vždy velmi profesionální, milý a se zájmem o naše pokroky. Za dobu, co kurzy navštěvujeme, jsme se všichni v angličtině výrazně zlepšili. Také jednání s jazykovou školou ohledně organizačního zajištění výuky je perfektní a ceny velmi příznivé.
Firemní výuka

Romana D., LOOX COM s. r. o. Firemní výuka

Navštěvuji individuální kurz JŠ Libere u nás ve firmě již několik let. S kurzem jsem velmi spokojená. S p. lektorkou si vždy na další půl rok domlouváme, co budeme postupně probírat. Vyhovuje mi profesionální a osobní přístup lektora ke každému klientovi a jeho zájem o naše pokroky.
Firemní výuka

Luďka H., Zentiva a.s. Firemní výuka

Výuka angličtiny Jazykové školy Libere u nás probíhá od září 2011. Máme 3 úrovně výuky, celkem 5 studentů. S výukou jsou všichni spokojeni. Slečna lektorka je velmi schopná a ochotná. Na výuku je vždy připravena, její hodiny jsou pestré, motivační. Za jejího působení u nás jsme zaznamenali pokroky ve znalosti anglického jazyka našich zaměstnanců.
Firemní výuka

Zdena Š., KSRZIS Firemní výuka

S Jazykovou školou LIBERE naše společnost spolupracuje od listopadu 2013. Využíváme individuálních lekcí anglického a italského jazyka. S lektory jsme spokojeni, na jednotlivé hodiny se připravují, snaží se výuku zpříjemnit různými aktivitami, ke každému zaměstnanci přistupují dle jeho potřeb, pravidelně testují progres ve výuce. S jazykovou školou máme výborné vztahy, a proto ji můžeme vřele doporučit ostatním zájemcům o výuku jazyků.
Firemní výuka

Dana M., Společnost MEC 3 s.r.o. Firemní výuka

Orientační ceník

Cena kurzů je závislá na:
Počtu studentů, hodin, pokročilosti. Možnost dopoledních slev.

90 minut780 Kč
60 minut540 Kč

Cena bude stanovena na základě individuální nabídky

Rušení hodin

Při individuální a firemní výuce je třeba smluvenou hodinu zrušit nejpozději 24 hodin před začátkem výuky, jinak bude lekce účtována. Za předem odvolané hodiny lze domluvit náhradní termíny.